تجاوز پسر 7 ساله به دختر 18 ساله و زندگی ساسان!

زن هق هق می‌کرد و اشک می‌ریخت . وقتی دلیل آن همه بی‌تابی و درد را پرسیدم. با نگاهی که شادی فرسنگ‌ها از آن فاصله داشت گفت: «باورتان می‌شود کودک هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاکمه شود؟ پسرم ساسان زندگی ما را سیاه کرد. او بچه آدم نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یک روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچه‌های عادی ندارد. »و بعد که آرام‌تر شد، تعریف کرد:

https://i2.wp.com/ozfbdg.blu.livefilestore.com/y1pILF7mcWQu3U48M4wZQoGNa97whsTkOlqvDka4GeTn_mdaHemvKjqiVfF_IKsrbAhSpvAJ9ONXH844OriY03-DLnOCteMDFwM/23-6-1388_IMAGE633885433515646250.jpg

«من و همسرم هر دو کار می‌کردیم ولی الان من به خاطر او کارم را از دست داده‌ام. ساسان از سن 2 سالگی پیش مادرم بود. وقتی سه ساله شد آنقدر مادرم را اذیت کرد که او هم از دست بچه من خسته شد. باورتان نمی‌شود، بچه سه ساله با پرت کردن قاب عکس به طرف مادرم باعث شد که او بینایی یک چشم خود را از دست بدهد. دیگر رو ندارم به دیدن پدر و مادرم بروم. بعد از آن جریان ساسان را به مهدکودک بردم. هر روزیکی از اولیای بچه‌های مهدکودک شکایت می‌کرد. ساسان چند بار بچه‌های دیگر را کتک زده بود. چند بار سوسک به جان بچه‌ها انداخته بود.

باورتان نمی‌شود که این بچه حتی به حیوانات رحم نمی‌کند. بیش از صدبار ماهی‌های قرمز عید را کشت. او دنبال گربه‌ها می‌کند و آنها را می‌زند و… یک روز با مربی مهدکودک دعوا کرد. من سرکار بودم که خبردادند بروم و ساسان را به خانه ببرم. آن روز صدبار از مربی و مدیران عذرخواهی کردم تا آنها راضی شدند یک فرصت دیگر به ساسان بدهند . هرچه از این بچه پررو و شیطان خواستم که از مربی خود معذرت بخواهد زیربار نرفت. فردای آن روز فهمیدم که ساسان در کلانتری بازداشت است. سراسیمه از محل کارم به کلانتری رفتم. این پسر که نمی‌دانم باید چه چیزی درباره‌اش بگویم به خاطر تلافی و اذیت مربی خود مهدکودک را آتش زد. نمی‌دانم اصلاً کبریت را از کجا آورده بود. به هر حال خدا رحم کرد آن آتش‌سوزی فقط خسارت مالی داشت. ما خسارت را پرداختیم و من مجبور شدم کار خود را رها کنم و مواظب ساسان باشم.

من که هیچ، اگر تمام دنیا هم جمع شوند از پس این شیطان برنمی‌آیند. از سن 4 تا 6 سالگی خودم از او نگهداری کردم. این دو سال برایم یک عمر گذشت.
30 سال بیشتر ندارم اما موهای سرم مانند زنان کهنسال سفید شده و زود پیرشده‌ام. در این دو سال جرأت نداشتم پلک برهم بگذارم. اگر یک لحظه غافل می‌شدم، او از خانه خارج می‌شد. تا حالا چند بار از پدرش، عموش و من دزدی کرد. برای آن که او این کارش را تکرار نکند پول بیشتری به او دادم اما این کار نه تنها کمکی نکرد بلکه باعث شد او بیشتر منحرف شود. او در یک چشم برهم زدن از خانه خارج می‌شد و با پول‌هایش چیزهایی می‌خرید که رو ندارم بگویم. آخر چه کسی باور می‌کند که یک بچه 6 ساله در عرض پنج دقیقه CD مبتذل بخرد و به خانه برگردد؟

یکبار وقتی به دستشویی رفته بودم، او از خانه فرارکرد. سه روز تمام گم شد. بعد از سه روز خودش به خانه بازگشت. وقتی از او پرسیدیم که کجا بودی؟ گفت: برای تعطیلات رفته بودم شمال! بعدها فهمیدم که در آن چند روز در خیابان‌ها می‌گشته و شب‌ها را با کودکان خیابانی درپارک‌ها سرمی‌کرده. هرچه روانشناس و مشاور در تهران بوده او را معاینه کردند. فکر می‌کردم رفتار او وقتی به مدرسه برود خوب خواهد شد. اما او روز اول مدرسه سر همکلاسی‌اش را شکست.
درعرض همین چند ماه بیست دفعه از مدرسه فرارکرده است. چند روز پیش هم دوباره فهمیدم که ساسان درکلانتری بازداشت است. وقتی به کلانتری رفتم فهمیدم که او بعد از فرار از مدرسه برای یک دختر 18 ساله مزاحمت ایجادکرده، در ضمن یک بسته حشیش در جیبش بوده است. دختر بیچاره تمام بدنش می‌لرزید و می‌گفت که این بچه مثل یک پسر 20 ساله او را مورد آزار قرارداده. من اصلاً نمی‌دانم آن بسته حشیش را از کجا آورده است.

پدرساسان یک پزشک است و من هم لیسانس حسابداری دارم. در تمام خانواده‌ ما یک نفر وجود ندارد که سابقه کیفری داشته باشد. این بچه برای ما آبرو نگذاشته است. هنوز هفت سال بیشتر ندارد که پرونده‌ای حجیم در دادگاه برایش تشکیل شده است.
من از قاضی پرونده خواسته‌ام که او را چند سال در کانون اصلاح و تربیت کودکان نگاه دارد. البته مطمئن هستم مسوولین آنجا هم از پس این جانور برنمی‌آیند و او را از آنجا هم بیرون خواهند کرد….»
و اما ساسان با چشمانی که از آن آتش زبانه می‌کشید و لبخندی زهرآگین مادر را نگاه می‌کرد انگار از اشک ریختن زن بیچاره لذت می‌برد.
روانشناسان پزشکی قانونی هوش ساسان را بیش از کودکان عادی اعلام کرده‌اند اما این کودک با چنین هوش و ذکاوتی باید در کانون اصلاح و تربیت دوران کودکی را بگذراند.

Advertisements
نوشته شده در ایران و خبرهای داغ. برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 76 Comments »

76 پاسخ to “تجاوز پسر 7 ساله به دختر 18 ساله و زندگی ساسان!”

 1. Reza Says:

  با سلام
  با احترام عجب جانوری
  خدا نصیب هیچ کس نکند

 2. Poria Says:

  خیلی جانوره!

 3. بيتا Says:

  من اگه جاي مامانش بودم حتما ميكشتمش

 4. ارسلان Says:

  خالی بندی بسّه منم فیلم طالع نحس را دیدم

 5. اوا Says:

  وحشتناكههههههههههههههههههههه

 6. ارميا Says:

  رضا راست ميگه خدانصيب هيچ كس نكنه

 7. نامی Says:

  عجب
  با عرض شرمندگی که اینو میگم ولی فقط یه آدم حروم لقمه و حروم زاده میتونه همچین ذات کثیفی داشته باشه

 8. ohnl Says:

  با عرض پوزش چند تا سوال دارم
  تجاوزچطور صورت گرفت!!!!؟
  این مطلب بالا چرا آدرس نداره!!!!؟
  من میگم خالیبندیه اگر میگید نیست ثابت کنید
  یه همچین خبری مثل توپ میترکه
  (البته اگر واقعیت باشه)

 9. سحر Says:

  اولا میشه بگید این خبر از کجاس؟
  در ثانی هرچقدرم یه پسر بچه هفت ساله قوی باشه دیگه عمرا زورش به دختر 18 ساله نمیرسه مگه اینکه براش دیر شناسنامه گرفته باشن.

 10. الن Says:

  من مطمئنم شبها و روزای تعطیل عمرشو حساب نکردند. در واقع با احتساب همه این چیزا اون 17 سالشه

 11. pm1.80 Says:

  بدیدش دست من

 12. میلاد احدی Says:

  احتراما دختره خودش راضی بوده وگرنه پسر 7 ساله نه قدرت جسمی داشت نه قدرت جنسی

 13. saber Says:

  ieki ie chizi joor kone bede daste in iaru pm1.80. pas akse in mojodo chera nazashtin? age vaghei bashe in ie ensane khas va ajibe va nemishe nesbat behesh bi tavajoh bud.in ie morede khase

 14. مهمان Says:

  نیتونم باور کنم چون همچین کسی رو اول خود مامانش میکشت تا کار به اینجا نرسه در ضمن اگه راسته چرا عکس نذاشتین تا همه اونو بشناسن؟

 15. alon Says:

  بکشیدش مرگ بهترین راه است

 16. sahar Says:

  alakie ziad khodetono aziat nakonin

 17. 110 Says:

  نامی جان درست میگی . باید بررسی کنن ببینن مادرش با کیا بوده حتما زنا زادس. یا خیالبافیه

 18. *م*ه*ی*ا*ر* Says:

  این بچه رو باید بفرستن تویی تنور بسوزنش یا سنگ سارش کنن

 19. آرمان Says:

  احطمالا دختره خودش راضی بوده وگرنه پسر 7 ساله نه قدرت جسمی داشت نه قدرت جنسی

 20. رضا خ Says:

  یعنی این اقا پسر توی خیابان به خانم تجاوز کرده یقینا اون خانم خودش باهاش جایی رفته

 21. آنا Says:

  نصیب نشه همچین بچه ای.بهترین راه اینه که سنگسارش کنن.

 22. شهاب Says:

  آقا دمش گرم
  سالاره
  حال کردم
  ای ول ای ول.
  آخرش یا میشه بن لادن و میاد میزنه برج میلاد.هه هه هه

 23. علي Says:

  براي همه شما متأسفم كه به اين شكل سخن ميگيد.اين پسر بيش فعاله ومشكل رواني داره .بچه هاي بيش فعال از شير خوارگي متفاوت وباهوشند به مرور زمان نوع رفتارشون خطرناكتر ميشه.درمان طولاني لازم دارند.پسر دايي من بيش فعاله البته نه به اين شدت،به اين دليل ما توي اينترنت زياد سرچ كرديم .پس مشكل ايشون فقط پزشكي است .دلايل بيش فعالي هنوز به شكل قاطع مشخص نشده ولي مصرف داروهاي خود سرانه در زمان بارداري وفشارهاي روحي رواني مادر در اين دوران بر بچه تأثير مي گذارد.راستي تماشاي تلويزيون بسيار مضره وگل بازي ونقاشي مؤثر

 24. سهند Says:

  ادرس این پسره رو بدید میخوام برم اموزش ببینم
  فکر کنم الان هم سن خودم باشه

 25. mahbob Says:

  خیلی نظرات جالبی داده بودین ولی این بچه با توجه به هوش زیادش از بچه های پیش فعال به حساب می آید و می توان گفت که به دلیل عدم درک اطرافیان از هوشش در این راه استفاده کرده چون این کارها هر چقدر خانواده بد باشد بچه 7 ساله این چیزها را در به ان حد نمیفهمد و توان جسمی یه پسر عادی هم در این سن این چنین نیست،مگر انکه عادی نباشد،خیلی دوست دارم بتوانم با او ملاقاتی داشته باشم باید پسر خیلی خاصی باشد خوراک تحقیق و پایان نامه است.

 26. هادی leave.me89 Says:

  خوب میشه منم بچگی مثل اون بودم شایدم بدتر از اون ولی حالا ادم ارومیم

 27. هادی leave.me89 Says:

  خوب میشه منم بچگی مثل اون بودم شایدم بدتر از اون ولی حالا ادم ارومیم

 28. روشنك محمدي Says:

  سلام ، ممنون از اين خبر
  ميشه يه شماره يا راهي براي پيدا كردن اين بچه به من نشون بديد
  ROSHANACK.MOHAMMADI@GMAIL.COM

  خيلي ممنون مي شم ازتون

 29. حسين Says:

  1 – اصلا اين خبر حقيقت نداره چون هيچ منبعي نداره
  2 – بيش فعال داريم ولي نه در اين حد
  3 – بچه در اين سن اصلا غرايز جنسيش به بلوغ نرسيده
  4 – قدرت بدني اون مانع اين كارها ميشه
  از همه خواهش مي كنم حرف از اعدام و سنگ سار نزن چون تو اين سن اصلا نه ميشه طرف رو سنگسار كرد و نه اعدام (((توهم نزنين)))
  در آخر هم ميگم
  ****هيچ عقل سليمي اينو باور نمي كنه****

 30. مسعود بيگي Says:

  اخ . اين پسرو بايد يه ماه بيارن خونه ما اون موقه بينم ادم ميشه يا نه .حيففففف

 31. حميدرضا Says:

  به نظر من چنين چيزي كه يك بچه 7ساله دختر 20ساله را مورد تجاوز قرار دهد غير ممكن استچطور با عقل جور درمي ايد

 32. محمد سام Says:

  خیلی مطالعه در مورد کودکان پیش فعال دارم اما پیاز داغ این خبر زیادی زیاده من خودم ۳۲سال پیش که بدنیا اومدم این مدلی بودم که پدرم با سطح سواد سیکل راحت به سمت مثبت سوق دادش از مغز ایرانی بعیده این خبر قبول کنه ما ایرانیا به راهتی تن به خبر بی ریشه و منطق نمی دیم

 33. SAREH Says:

  اصلا امکان نداره.اگر راست باشه خاک بر سر مادر ساسان و پدرش همچنین دختره.کلا»چرت وپرته

 34. دلربا Says:

  واقعا که……………
  دروغ محضه………..

 35. نسیم Says:

  به نظرم همچین چیزی امکان نداره پسر7 ساله هر چقدم درشت باشه تا کمر یه آدم 18ساله که بیشتر نیست پس نمیتونه حریف بشه

 36. ایمان Says:

  از دروغ بدم میاد به نظر من دروغ محضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضض

 37. راغب Says:

  شرط میبندم لافه

 38. منا Says:

  خالی بندیه

 39. مینا Says:

  مگه فیلم هندیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بنظرم دروغه

 40. شیوا Says:

  عین روز روشنه که این یک خالی بندیه و تخیلاته.اخه کدوم ادم عاقل باورش میشه پسر بچه ای که هنوز به سن بلوغ نرسیده بتونه به یک دختر 18ساله تجاوز جنسی کنه.مگه علکیه اخه اینکارا؟بس کنین از نوشتن این تخیلات

 41. مهدی Says:

  به نظرمن دروغه اگه راسته چراعکس نگذاشتین.درضمن اگرهم راست باشه خاک توسردختره باید بره خودش رابکشه بخاطر اینکه باپسر7ساله …………داشته

  • ستاره Says:

   خدای من این دیگه مسخرست مگه فیلم تخیلیه بچه 7 ساله س……………. نمیتونه بکنه که .مگه زورش به دختر 17 ساله میرسه؟بچه 7 ساله از کجا میخواد فیلم مبت……………… بخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگه ما هم بریم بخریم!!!!!!!!!!!

 42. علي بي غم Says:

  اغزان سجم يالانجي

 43. mahsa Says:

  واقعا شما مطمئنین که 7 سالشه؟ آخه چه طوری حریف دختر 18 ساله شده؟ یا اینکه پسره پسر هرکول بوده یا دختره خودش وا داده!!!!!

 44. جعفر Says:

  من میگم باید اینو تو کهریزک استخدام کنن جواب میده 100%

 45. امين Says:

  تمام نظرات يك طرف اما يك نظر هم اسلام دارد وآن اينكه هنگام انعقاد نطفه پدر ومادر بايد مراقب وضعيت زماني و مكاني در لحظه نزديكي باشند واگر آداب آن را رعايت نكتتد و چنين بچه اي بوجود بيايد هيچ كس را سرزنش نكنند مگر خودشان را—-رجوع به كتاب حلية المتقين . فصل آداب نكاح

 46. mohabbat.dust@yahoo.com Says:

  shayad in kasi ke chenin majarayi ro bazgo karde az bas dar morede tajavoz be ino un fekr karde fekrash tamum shode.badesh ham khaste ebtekare amal be kharj bede va ye fekre jadidi karde bashe. albatte gaste tohin nadaram . valla ma ke nadidim be gole shaer le mige shenidan ra key bovad manande didan.

 47. ارش Says:

  سلام من ارش هستم و من دوست دارم با دختر دوست بشم

 48. ایلار Says:

  این تخیل هر کی بوده خودش دوس داشته از بچگی س…….. داشت فکرشو که میکنه میگه میبنه میشه سر جماعت و با این حرفا گرم کنه

 49. مسي Says:

  نظرم با مينا يكيه مگه فيلم هنديه

 50. سهیلا Says:

  قورتنای حکیم کورو میزنین
  بابا تودیگه کی بودی
  رستم زالی
  بی اعتباری
  بی کسب وکاری
  اصلن به من چه من که باور نمیکنم

 51. هدي Says:

  همه ي عزيزان نيمه ي خالي ليوان رو ديدن.تهمت زدن به پدرو مادر بچه منصفانه نيست.البته يه كم غلو شده ولي چرا احتمال نميديم كه اون بچه داراي يه بهره هوشي فوق العاده باشه كه بايد در جهت مثبت ازش استفاده كرد

 52. رضا Says:

  هه هه سلام دوستان این پسره منم هه هه پروژه بدی بماند1 سال بد مثل بمب می ترکه

 53. sajjad Says:

  تنها راهش اینه که ببندیش به درخت و مثل…بزنیش.

 54. بابک Says:

  وووووووواییییییی چه قدر خالی بندی .چاخان نامه فردوسی شد که

 55. احسان Says:

  بابا جان مگه شما فيلمه orphan رو نديديد.يا فيلمه case39.
  خلقتهاي خدا خيلي بزرگتر و عجيبتر از اينه كه در ذهن كوچك انسان بگنجه.

 56. پریسا Says:

  بیچاره پدر و مادره

 57. روانشناس Says:

  سلام تقصير پدر و مادر بچه بود كه اينو طوري شده بايد همون روز اول كه قاب هكس رو بر طرف مادر بزرگش انداخت پشن دستش را با چنگال داغ ميكردند تا درد چنگال بر دستش بماند و هر وقت كه خواست شلوغ كند با چنگال تهديدش كنند

 58. روان شناس Says:

  سلام بايد ساسان رو به تخت يا جايي مي بستند تا تكون نخورد
  و وقتي آدم شد كه نميشه بازش كنن

 59. شرور Says:

  اینو بدن دست من خودم آدمش می کنم منتهی از راه خودم

 60. amin Says:

  بچه هفت ساله هنوز دودولش تکون هم نمیخوره.هممونو سره کار گذاشتن. دارند با این مزخرفات ذهن همه رو فاسد کنند. بدرود.امین 27 اصفهان

 61. محسن Says:

  ساده گیر آوردن مارو دیگه میبینن مردم هر دروغی رو باور میکنن میخوان هیجانشو بیشتر کنن به نظرم اگه یه بچه 7ساله تونسته دختر 17ساله رو ترتیب بده همون بهتر که دختره حقشه اصلا بره خودشو بکشه آبروی هرچی دختره برده خاک برسرش کنم بی لیاقت بی خاصیت بی عرضه آخه دخترم اینقدم شل و ول باید اینو به عنوان شل و ول ترین دختر دنیا تو رکوردای گینس ثبت کنن والا

 62. mamaloo_0181 Says:

  man asheghe in joor bacheha hastam.fekresho bokon inaro bebari too ye parti vaaaaaaaaaaay mitoone hale kheyli dafaye bad onogho looso begire badesh man bekhandam…age in bache ro mian be man man be baradari ghabool mikonam nagid haghighat nadarae chon man ba cheshmam az in bacheha didam

 63. masoud Says:

  mashala che pesari che daste goli khoda hefzesh kone

 64. arshia Says:

  ايول ايول اينو ميگن بچه ماشالاه ساسان . تو 17 سالت بشه ساسان مالك ريگي ميشي . همين جور پيش برو .

 65. mehran Says:

  دروغههههههه

 66. peyman Says:

  همش دروغه .این جور چیزی امکان نداره

 67. محمد Says:

  با عرض سلام هیچ امکانی وجود نداره که قدرت بدنی یک بچه ی 7 ساله 18 ساله برسه
  من میگم این داستان تخیلیهبه یک دختر
  مگر این که آن پسر با کمک فردی بزرگتر به آن دختر تجا……….. کرده باشد

 68. حبیب Says:

  مادر او باید از بچه گی او را با دین خدا واسلام آشنا میکرد تا این وضع بیش نمی امد

 69. marjan Says:

  eftezaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhheeeeeee

 70. مرگ Says:

  سلام راستش تاحدودی شبیهه پسر خواهرمن هست ولی این جانور تجاوز نکرده ولی بیشتر ازاین اشوب کرده خودم ادمش کردم ولی تجاوز خالی بندی بود خدایش
  اگر اون بچه بیارن بزارن پیش این پسر خواهرم ادم میشه

 71. علیرضا میگوید: Says:

  احمق بیشور قدت بهش میرسد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: